VIDEO/ Aksident i 3-fishtë në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë

Një aksident automobilistik ka ndodhur në rrugën Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician. Ku një betoniere është bërë shkak për përplasjen e dy automjeteve tip ML. Mësohet se kanë mbetur të plagosur lehtë dy persona. Në vendngjarje kanë shkuar ambulanca dhe policia e cila po punon për zbardhjen e aksidentit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment