VIDEO/Deputeti Tritan Shehu flet para Aktivit të Hapur të PD në Gjirokastër

Deputeti i PD per Qarkun e Gjirokastres Tritan Shehu, ne Aktivin e Hapur te PD ne Gjirokaster, ka njohur te pranishmit, me aksionin opozitar qe do te nise ne shtator dhe qe ka per qellim, rrezimin e qeverise socialiste nga pushteti, pas skandaleve te fundit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment