VIDEO/ Digjet makina e kryetarit te grupseksionit te PD ne Vaun e Dejes

Digjet makina e kryetarit te grupseksionit te Partise Demokratike ne Shelqet te bashkise Vau I Dejes. Ariston Drini ne pronesi te te cilit eshte mjeti tip fuoristrade . Drini ka deklaruar se ka degjuar fillimisht nje shperthim e me pas ka pare automjetin ne flake. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 1.30 te mengjesit te sotem. Automjeti ka qene I parkuar para baneses. Policia dhe grupi hetimor ishin ne vendngjarje ndersa kane marre deshmine e Ariston Drinit. Ai ka mohuar te kishte konflikte apo probleme. Ndersa policia mes pistave te hetimit ka edhe ate per shkak te fushates elektorale.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment