Vrasja ne Sarande , ja kush eshte viktima (emri+foto)

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje ne Ksamil ku nje person eshte qelluar me arme ne afersi te baneses se tij. Mesohet se viktima eshte Gramos Mema nga fshati Konshtan i rrethit te Tepelenes , por me banim ne Ksamil i cili eshte qelluar ne rrethana te paqarta dhe ka humbur jeten ne spitalin e Sarandes .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment