Zjarr ne fshatin Suhe te bashkise Libohove

Nje vater zjarri eshte aktivizuar pak minuta me pare ne fshatin Suhe te bashkise Libohove.Flaket po perhapen si pasoje e eres .
Forcat zjarrfikse te Libohoves, Dropullit dhe nga Drejtoria Gjirokaster jane nisur drejt vendngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment