132 TË ARRESTUAR NË NJË JAVË/ POLICIA E SHTETIT BËN BILANCIN, MES TË ARRESTUARVE DHE TURKU OZER

0
217

Policia e shtetit ka vënë në pranga 132 persona mes të cilëve edhe 19 në kërkim ndërkombëtar, ndërkohë që përgjatë javës janë pezulluar edhe 278 leje drejtimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here