30-vjeçari shqiptar p*rdhunon 13-vjeçaren në Greqi, shpallet në kërkim

0
124

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 30-vjeçar shqiptar ka përdhunuar një 13-vjeçare.

Mësohet se shqiptari i është afruar të miturës përmes rrjeteve sociale dhe nga data 20 tetor deri më 4 nëntor ata flisnin rregullisht.

Ngjarja ka ndodhur në Evia dhe denoncimi është bërë nga nëna e vajzës. Kjo e fundit është bindur nga 30-vjeçari që të takohen dhe më pas e ka përdhunuar.

Shkruaj nje koment