Kandidatë për deputetë në listat e PD, nga Flutura Açka tek Gjekmarkaj

0
12

Janë zbuluar disa prej emrave që pritet të kandidojnë me listat e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit.

Bëhet me dije se propozimet pritet të kalojnë për miratim në mbledhjen e kryesisë:

  • Flutura Acka në Elbasan
  • Agron Gjekmarkaj në Lezhë
  • Ina Zhupa në Vlorë
  • Ndërkohë që janë konfirmuar në listën kryesuese të PD për Tiranën 8 drejtuesit politikë.

Ndër propozimet që pritet të miratohen sot në mbledhjen e kryesisë janë dhe emrat e Flamur Hoxhës dhe Isuf Celës në qarkun e Kukësit.

Shkruaj nje koment