Kryeministri pritet në Elbasan me thirrjet “Rama ik

0
114

Kryeministri Edi Rama është në Elbasan me rastin e festës së Ditës së Verës.

Ai është pritur me thirrjet “Rama ik”, gjatë kohës që kalonte në sheshin në hyrje të Portës së Kalasë së Elbasanit.

Kryeministri ka qenë i shoqëruar nga deputetët socialistë të zonës. Më herët në Elbasan ka mbërritur dhe kryedemokrati Lulzim Basha

Shkruaj nje koment