Shehu dhe Dule behen bashke ne Dropull : Opozita e Bashkuar fiton me 25 prill

Kreu i PBDNj Vangjel Dule eshte ndalur sot ne Dropull. Ku ne takimin e organizuar ka qene i pranishem edhe kryesuesi i listes se PD ne Qarkun e Gjirokastres Tritan Shehu se bashku me kandidatin per deputet Kosta Barka. Shehu dhe Dule jane shprehur optimist per aleancen e cila do te sjelle fitoren e opozites se bashkuar ne zgjedhjet e e 25 prillit.Sipas Shehut minoriteti etnik grek ne Shqiperi luan nje rol te rendesishem ne harmonizimin e marrdhenieve midis dy vendeve .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment