Kakavije/ Tentoi te kaloje kufirin me dokumenta fallco , arrestohet

Një person është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijes në palën helene pasi tentoi të largohej nga vendi duke paraqitur një pasaportë dhe patentë shoferi të autoriteteve të huaja, të cilat u konstatuan se ishin të falsifikuara.

Dokumentet janë konfiskuar dhe ndaj tij është ngritur procedim i cili do t'i kalojë Prokurorisë Publike të Janinës.
SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment