Protesta në PD/ Policia shoqëron rreth 20 persona, mes tyre reperin Stresi

0
167

Policia ka shoqëruar rreth 20 protestues, mes tyre reperin Arkimed Lushaj(Stresi) lidhur me demonstratën që zhvilluan sot demokratët për largimin e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD-së.

Ata akuzohen për nxitje të veprimeve të dhunshme, . Reperi njihet si simpatizant i ish-liderit Sali Berisha dhe ka marrë shpesh herë pjesë në protestat e opozitës.

Shkruaj nje koment