Dy anëtarët e LSI që sulmuan godinën e Partisë Demokratike

0
271

Tasim Mehmeti, i vetshpallur president i Çamërisës, njeriu që shikoni brenda selise së PD ka punuar per LSI ne zgjedhjet e 25 prillit. Tasim Mehmeti dhe Gjok Buna (kandidat i LSI për deputet në 2013) e shume anetare te tjere te LSI ndihmuan Berishen te dhunoje seline e demokrateve diten e djeshme.

Në foto Gjok Buna, kandidat i LSI krah Monika Kryemadhit në aleancën e 1 prillit 2013, që çoi në bashkëqeverisje me Edi Ramën.

Shkruaj nje koment