Ish-presidenti Obama rezulton pozitiv me Covid-19

0
14

Ish-presidenti Barack Obama ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Twitter.

“Sapo dola pozitiv me Covid”, shkroi Obama në Tëitter. “Kam pasur një gërvishtje të fytit për disa ditë, por ndihem mirë. Michelle dhe unë jemi mirënjohës që jemi vaksinuar dhe përforcuar, ajo ka rezultuar negative.

Shkruaj nje koment