70 MLN euro në sezon/ Cristiano Ronaldo përfundon zyrtarisht në Arabi

1
158

Cristiano Ronaldo do ta vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite me skuadrën e Al Nassr dhe kjo nuk ka më dyshime.

Mesa duket, Ronaldo ka zgjedhur Arabinë, për t’i dhënë lamtumirën futbollit.

Ai nuk ka gjetur një skuadër në Europë për të vazhduar karrirrën.

Në këtë mënyrë ai ka zgjedhur paratë pasi deri në vitin 2025 me ekipin arab do të arkëtojë 70 milionë euro në sezon.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here