Basha nis turin ne rrethe

0
14

Lulzim Basha nuk eshte ndaluar pas doreheqjes. Pas takimeve ne Tirane ai ka nisur nga Elbasani turin neper rrethe. Ne foton e siguruar nga takimi bie ne sy qe Basha eshte rrethuar nga mbeshtetesit e tij kryesor, kryetari i PD Elbasan, Eugen Isaj, zv kryetari Zamir Muzhaqi, si dhe eksponentet me influence Qani Xhafa dhe Andi Mema.
“Kam qenë i detyruar per te dhene mesazhin e bashkimit të partisë demokratike, por i qendroj faktit se non grata nuk duhet te jete pjese e grupit parlamentar apo te kandidoj per kreun e partisë”, – ka deklaruar ish kryetari i partisë demokratike.

Shkruaj nje koment