A e pengon seksi ne takimin e pare mundesine per nje lidhje serioze?

0
230

Fatkeqesisht,ende sot vazhdojme te shqetesohemi dhe te kemi ende te tilla dilema:ngerçin e seksit ne takim te pare! A ka shanse qe ky nderveprim i shpejte intim te reduktoje shanset per te patur dicka serioze me partnerin? Pavaresisht asaj qe kemi degjuar deri tani,pergjigjia eshte jo! Seksi ne takim te pare nuk eshte vrasja e nje marredhenieje,perkundrazi. Keshtu ju kuptoni nese ti dhe njeriu perballe jeni kombinim i mire seksualisht. Te flesh me dike ne takimin e pare mund t’ju shuaje ca pikepyetje. Kuptoni sa perputheni fizikisht,nese ndjeni ndonje energji te vecante apo jo dhe patjeter nivelin e kimise.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here