Aksident me vdekje ne Fier

0
53

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje.

Një 26-vjeçar ka humbur jetën pasi makina që drejtonte doli nga rruga. I riu humbi kontrollin e makinës dhe për pasojë mori plagë të rënda që i shkaktuan vdekjen.

Shkruaj nje koment