Aksident në aksin Fier-Levan, mjeti humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë

0
75

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan.

Mjeti tip “Volkswagen” ka humbur kontrollin, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur.

Drejtuesi i mjetit është plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Fierit me dëmtime të lehta

Shkruaj nje koment