Aksident në aksin Fier-Tepelenë, makina del nga rruga

0
189

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të vendit të quajtur “Kthesa e Varibobit” në aksin rrugor Fier-Tepelenë.

Një automjet tip fuoristradë ka humbur kontrollin dhe më pas ka dalë nga rruga, duke u përmbysur në anë të saj.

Sipas raportimeve të para drejtuesi i automjetit nuk ka pësuar lëndime.

Shkruaj nje koment