Aksident ne Gjirokaster

0
64

Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne vendin e quajtur Subash ne Gjirokaster. Ku nje automjet ka perfunduar i permbysur ne kanal. Shkak mendohet te kete qene pergjumja e shoferit qe vinte nga Greqia. Menjehere ne vendngjarje kane shkuar forcat zjarrfikse per te nderhyre si dhe policia per zbardhjen e ngjarjes.
Drejtuesi i automjetit eshte derguar per ne spitalin e Gjirokastres per te marre ndihmen e pare.

Shkruaj nje koment