Aksident ne Gjirokaster, perplasen emigrantet

Nje aksident ka ndodhur ne Gjirokaster ne afersi te NSHNse.
Ku dy automjete me targa greke tip hyundai dhe ford jane perplasur me njeri-tjetrin .Ku nga perplasja ka patur deme te konsiderueshme te dy automjeteve si dhe jane plagosur lehte drejtuesi i mjetit dhe nje pasagjer te cilet sipas informacioneve jane emigrante qe kane ardhur ne Shqiperi . Menjehere ne vendngjarje ka shkuar ambulanca dhe policia per te zbardhur rrethanat e aksidentit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment