Aksident ne Kordhoce

1
229

Gjirokastër/ Informacion paraprak

Rreth orës 10:30, në aksin rrugor “Kakavije-Gjirokastër”, në vendin e quajtur “Kordhocë”, janë përplasur automjeti tip “Volkswagen”, me drejtuese shtetasen M. P., dhe automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin N. A.

Për pasojë, është dëmtuar pasagjerja që ndodhej në automjetin tip “Benz”, shtetasja M. A., 62 vjeçe), e cila u transportua në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here