Aksident ne Levan- Tepelene

0
220

Një automjet tip Toyota ka dalë jashtë rruge duke përfunduar në kanal. Burimet paraprake bëjnë me dije se 4 persona janë lënduar dhe janë nisur drejt spitalit të Fierit. 

Mësohet se kanë qenë banorët e zonës që i kanë dhënë ndihmën e parë të lënduarve.  Po të njejtat burime saktësojnë se në drejtimin e mjetit ka qenë një femër.

Shkruaj nje koment