Aksident ne Mashkullore

0
382

Rreth orës 12:40, në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër, në vendin e quajtur “Mashkullorë”, shtetasi K. K., 28 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe pasagjerja, shtetasja A. Xh., rreth 22 vjeçe, të cilët u transportuan në spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.

Në vendngjarje ndodhen forcat e PMNZSH se bashku me kreun e kësaj drejtorie Pëllumb Shalari si dhe grupi hetimor qe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit .

Shkruaj nje koment