Aksident në Sarandë , plagosen 2 persona

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme ne rrugen ”Teki Haderi” ne lagjen nr 1 ne qytetin e Sarandes.

Nje drejtues mjeti ka humbur kontrollin e mjetit the ka dale nga rruga, si pasoje jane plagosur drejtuesi i mjetit dhe bashkeshortja e tij.

Të plagourit janë transportuar drejt spitalit të Sarandës, ku jane nen kujdesin e mjekëve.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment