Aksident në Tepelenë, makina bie nga 50 metra lartësi

0
11

Një aksident ka ndodhur në një rrugë dytësore pranë fshatit Bënçë të Tepelenës mbrëmjen e sotme.
Automjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në gati 50 metra lartësi, duke u përmbysur.

Drejtuesi i mjetit është transportuar për në Spitalin e Tepelenës për të marrë ndihmën mjekësore , mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Shkak për aksidentin dyshohet lagështira në rrugë.

Shkruaj nje koment