Aksident te “Kali i Trojës” në Vlorë, plagosen nënë e bijë

0
82

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme te kryqëzimi i quajtur “Kali i Trojës” në Vlorë. 

Si pasojë ka mbetur i plagosur një 48-vjeçare dhe vajza e saj I. Xh., 21 vjeçe.

Fatmirësisht të dy janë jashtë rrezikut për jetën duke marrë ndihmë mjekësore.

Shkruaj nje koment