Aksident tek kthesa e Viroit

Ne aksin rrugor Tepelene-Gjirokaster tek kthesa e Viroit drejtuesi i mjetit Ledjo Gjoni me patent me mjetin Golf AA833RM ka dale nga rruga. Ne mjet ndodhej dhe nje shtetase Dhimitrulla Sulejmani. Te dy personat ne fjale u shoqeruan per ne spital. Mjeket komfirmuan se te dy personat nuk kane probleme serioze. Dhimitrulla u identifikua nga salla operative se eshte nga Vana e Delvines me banim ne Sarande, pasi nuk kishte dokument identifikimi me vete.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment