Aksident tek Ura e Kardhiqit ne Gjirokaster

0
82

Aksident tek Ura e Kardhiqit ne Gjirokaster
Dy automjete jane perplasur me njera tjetren shkak dyshohet shpejtesia dhe nje parakalim i gabuar.
Ne vendngjarje ndodhet policia

Shkruaj nje koment