Aksion policor per droge ne Sarande

Operacion në Sarandë, dhjetëra forca policore kontrolle nëpër banesa, synohet goditja e trafikantëve dhe shpërndarësve të drogave të forta.

Dhjetëra forca policore të FNSH, Shqiponja, agjentë civilë dhe drejtues të Komisariatit të Sarandës janë duke zhvilluar aktualisht një operacion të madh policor në lagjen nr.4 të Sarandës.

Operacioni po vijon prej orës 18.00 dhe janë duke u kryer disa kontrolle banesash.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment