ALIBEAJ PARALAJMËRON FITORE NË GJYKATË. AKUZA GJYQTARIT ZHUKRI DHE SALI BERISHËS

0
80

Deputeti Enkelejd Alibeaj është i bindur se vula e partisë demokratike i takon atij dhe i ka bërë thirrje mbështetësve që ta presim me qetësi vendimin e Gjykatës së Apelit. Gjithashtu, Alibeaj nuk ia kurseu kritikat kryedemokratit Sali Berisha të cilin e akuzon se ka përcarë partinë për interesat e tij personale.

Shkruaj nje koment