Alibeaj përjashton nga grupi parlamentar 4 deputetë të Berishës

0
128

Katër deputetë demokratë, të  rreshtuar në krahun e Sali Berishës, janë përjashtuar nga grupi parlamentar i drejtuar nga Enkelejd Alibeaj. Vendimi për përjashtimin e tyre motivohet me mungesën e distancimit nga përplasja te selia e blu më 8 janar të vitit të kaluar.  Të përjashtuarit janë deputetët: Tritan Shehu, Oerd Bylykbashi, Belind Këlliçi dhe Agron Shehaj. 

Shkruaj nje koment