Ambasada e SHBA: Ja dita dhe ora kur do të mësoni në keni fituar Lotarinë Amerikane

0
101

Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar sot qytetarët shqiptarë se dita e shpalljes së Lotarisë Amerikane është data 15 maj.

“Të martën, duke filluar nga ora 18:00, mos harroni të kontrolloni nëse jeni një nga të përzgjedhurit e Vizës së Lotarisë.”   Suksese te gjithe aplikanteve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkruaj nje koment