Ambasada e SHBA publikon udhëzimet për Lotarinë amerikane, 6 hapat

0
130

Ambasada amerikane njoftoi se duke filluar nga sot, “ora 18:00 deri në datën 6 nëntor 2018, ora 18:00, ju mund të aplikoni për Lotarinë e Vizës së Shumëllojshmërisë!

Vizitoni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti në shqip https://bit.ly/2l7myjg

Vazhdoni të na ndiqni në këtë faqe për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj’, thuhet ne njoftimin e Ambasades se SHBA ne Tirane.

Me poshte 6 rregullat qe duhet te keni parasysh:

Image

Shkruaj nje koment