Ansa:Tërmeti, njerëzit presin në radhë për bukë

0
51

Agjensia italiane shtetërore e lajmeve, ANSA përmes një videoje rrëfen qartë situatën në Durrës. Të prekurit nga tërmeti tani janë në qiell të hapur dhe presin në radhë për bukë.

Në një video të publikuar prej tyre shihet radha me njerëz, fëmijë, gra e burra që presin e zgjasin duart për të marrë bukë dhe ujë sikur të jemi në vendet e Botës së Tretë.

Shkruaj nje koment