Arrestohet 1 shtetas për veprën penale “Dhunë në familje”


Nga Specialsitët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R.Gj., 39 vjeç banues në Vlorë, pasi në datën 31.10.2020, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht në sy të fëmijëve të mitur, bashkëshorten e tij.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment