Arrestohet gjirokastriti ne Sarande

0
53

Vihet ne pranga nje person i shumekerkuar nga Policia e Gjirokastres per dhune ne familje. Ervin Pula nga fshati Zhulat eshte arrestuar mengjesin e sotem ne Sarande per llogari te Policise se Gjirokastres pasi ishte shpallur ne kerkim prej disa javesh, pas denoncimit qe kishin bere familjaret e tij per dhune ne familje. Burimet zyrtare bejne te ditur se Pula sistematikisht ushtronte dhune ndaj familjareve te tij dhe gjate kesaj kohe ishte larguar nga banesa pas denoncimeve qe ishin depozituar prej familjareve te tij ne Policine e Gjirokastres.

Shkruaj nje koment