Arrestohet kryebashkiaku i Bulqizes

1
126

Arrestohet Lefter Alla, kryetar i Bashkisë së Bulqizës.

Sipas News 24, me urdhër të SPAK, Alla u vu në pranga i akuzuar për dy vepra penale, për korrupsion dhe abuzime me tendera publik.

1 COMMENT

Shkruaj nje koment