Basha pas Kuvendit: Nuk ka referendum. Ka vetëm një PD dhe një Kuvend

Kuvendi Kombëtar ka mbyllur punimet në Pallatin e Kongreseve. Pas përfundimit, kreu i demokratëve, Lulzim Basha i është drejtuar selisë blu.

Në një deklaratë të shkurtër për mediet, Basha u shpreh se nuk e njeh referendumin, teksa shtoi se ka vetëm një Parti Demokratike dhe një Kuvend Kombëtar.

“Sot ka pasur vetëm një aktivitet në PD. Ai është Kuvendi Kombëtar.  Nuk ka referendum. Ka një PD dhe një Kuvend Kombëtar”, deklaroi Basha

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment