Begaj kritikon gjuhen denigruese te fushates

0
96

Presidenti i Republikës Bajram Begaj priti sot në një takim homologun e tij polak Andrej Duda, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në vendin tonë, ku ka vlerësuar bashkëpunimin mes dy vendeve. Ndalur tek zgjedhjet e 14 majit, presidenti Begaj ka kritikuar politikën për retorikën denigruese në fushatë dhe për mungesën e ideve dhe projekteve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here