Bejko: Edi Rama prapagandë pro pirjes së hashashit !

0
422

E keni vënë re se si ditët e fundit Kryeministri i vendit duke bërë ironi për hashashin ndaj gjithë atyre që e kritikojnë, përcjell te të rinjtë dhe përdoruesit e hashashit mesazhin që po ta konsumosh ai të mban në formë dhe të vendos në një gjendje që të duket bota më e bukur?

Ja dy raste:

1. Në Parlament, ditën e enjte ju tha deputetëve të PD se shkoni te SHQUP, fusni një të pirë hashashit se kështu do jeni më në formë dhe bota do tju duket më e bukur..!

2. Në Këlcyrë sot i thotë një banori se më dukesh në formë, ke pirë gjë hashash?!

Nuk kanë faj, droga ju ka mbetur stok dhe kërkon treg. Për të ndihmuar shitjen dhe konsumimin është angazhuar vet personalisht Sundimtari !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here