Bejko: “Gjirokastra po shembet pertej propagandes qeveritare!”

“Gjirokastra po shembet pertej propagandes qeveritare”- keshtu eshte shprehur kandidati per deputet i PD ne Qarkun e Gjirokastres z.Roland Bejko tek sa ka pare nga afer gjendjen e disa prej shtepive karakteristike ne Manalat . Te cilat sipas z.Bejko po rrenohen dita dites e bashke me to dhe vlerat autentike te qytetit te gurte.
“Kjo eshte Gjirokastra e vertete jo vetem ajo qe tregon Mirela ne FB e saj. Gjirokastra e vertete eshte Gjirokastra ne te gjithe lagjet e veta karakteristike. Shtepite po degradojne dhe po rrezikojne identitetin e qytetit kjo eshte alarmante”-ka perfunduar z.Bejko.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment