Bejko-Mirela Kumbaros: Injoranca kur nuk shartohet me dijen, po mbetet BIO

0
418

Statusi i Mirela Kumbaros që “glorifikonte” veprat e Tërmet Pecit si kryetar Bashkie i Tepelenës, është shndërruar në hit tek rrjetet sociale ku më së shumti, ka rënë në sy edhe tek politikanë apo njerëz të medias mes tyre Bledian Koka gazetari i njohur i News 24, si dhe kreu i PD Gjirokastër Roland Bejko. Ky i fundit, ka gjetur të përshtatshme dy fraza mjaft të goditura që kanë për protagoniste, ministren e kulturës Mirela Kumbaron dhe “xhevahiret” që nxjerr ajo nga goja. “Kur injoranca nuk shartohet me dijen, po, mbetet BIO Mirela Kumbaro. Po kjo nuk është vlerë, është hall”-shkruan Bejko në statusin e tij në FCB.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here