“Benz”-i përplaset me furgonin në Konispol, plagosen dy persona

0
159

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Shkallë të bashkisë Konispol.

Mësohet se një makinë tip “Benz” është përplasur me një furgon të Delvinës.

Nga aksidenti janë pla

gosur dy persona të cilët ndodheshin në mjetin tip “Benz”, shoferi Brahim Kamberi dhe gruaja e tij. 

Shkruaj nje koment