Berat/ Gjendet i pajetë 18-vjeçari në Qendrën Rezidenciale të Zhvillimit

0
117

Gjendet i pajetë një i ri në Qendrën Rezidenciale të Zhvillimit, në Berat.

Policia njofton se S. Ll., 18 vjeç, banues në Kavajë, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor u gjet nga personeli i kësaj qendre pa shenja jete dhe pa shenja dhune.

Sot, rreth orës 12:00, në Qendrën Rezidenciale të Zhvillimit, Berat, nga personeli i kësaj qendre është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi S. Ll., 18 vjeç, banues në Kavajë, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor

Shkruaj nje koment