Bëri dasmë me një 14-vjeçare, gjykata lë në burg pa afat 34-vjeçarin

0
74

Gjykata e Fierit ka lënë në burg pa afat 34-vjeçarin Aranit Arapi që u martua me një vajzë 14-vjeçe në Divjakë. Ai u arrestua u arrestua tre ditë më parë dhe sot doli në gjyq ku u shfaq duke mbuluar fytyrën me xhup.

34-vjeçari jetonte bashkë me 14-vjeçaren prej marsit të vitit të shkuar, madje kishin bërë edhe dasmë .

34-vjeҫari u arrestua në banesën e tij, në fshatin Kryekuq të Bashkisë Divjakë.