Bëri për spital 61 vjeçarin dhe i vodhi portofolin, arrestohet 41 vjeçari në Fier

0
103

Një 41 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi ka dhunoi 61 vjeçarin V.D dhe i grabiti portofolin. Në pranga ka rënë 41 vjeçari i identifikuar si H.L

Për pasojë 61 vjeçari është dërguar në spital ku po merr kujdesin e duhur mjekësor. 

Ngjarja ka ndodhur në Pishporo të Fierit, ku 41 vjeçari pasi ka goditur 61 vjeçarin V.D i ka marrë një shumë parash në portofolin e tij dhe është larguar

Shkruaj nje koment