Berisha denoncon kanabisin e deputetit socialist !

0
174

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në profilin e tij FB një mesazh që denoncon arrat me kanabis në Malësinë e Madhe ku thuhet se parcela me kanabis, i përkasin deputetit socialist Paulin Sterkaj. Sipas Berishës, në atë vend rritet vetëm kanabisi i Sterkajt dhe zanat e maleve.

“Arat e Paulinit ne maje te Golishit, ku rriten zanat dhe kanabisi i deputetit Sterkaj. Sb”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

Shkruaj nje koment