BERISHA NDAN RRUGËT ME ALIBEAJN

0
145

Berisha dhe Alibeaj kanë ndarë përfundimisht rrugët duke rrëzuar mundësinë e një bashkimi të Partisë Demokratike. Kryetari i PD gjatë konferencës për mediat në selinë blu deklaroi se nuk ka për ta pranuar propozimin me 6 pika të Gazment Bardhit, pasi kërkohet të zëvendësohet vota me sondazhe, nga ana tjetër i ka lënë vetëm mundësinë për tu bashkangjitur si fraksion.

Shkruaj nje koment